سلام !
ورود
یا
ثبت نام
صفحه اصلیقوانین سایتراهنما

نمایشگاه کسب و کار آنلاین

جستجو

فروشگاه ها

سازمان ها

کارخانه ها و مراکز تولیدی

شرکت ها و موسسات

نحوه بازاریابی
نحوه بازاریابی در نمایشگاه آنلاین Mbay بسیار ساده و هیجان انگیز است. علاقه مندان برای شروع فعالیت، جهت آشنایی با مزیت‌ها و امتیازات بازاریابی در Mbay می‌توانند مزایای بازاریابی را در بخش بازاریابی مطالعه فرمایند. پس از مطالعه مزیت‌ها، علاقه مندان برای شروع فعالیت‌‌ می‌توانند پس از عضویت در سایت، در پنل کاربری به بخش بازاریابی مراجعه نمایند. پس از مراجعه به بخش بازاریابی ابتدا باید مشخصات فردی را تکمیل و پس از آن کد بازاریابی را دریافت نمایند. ( قابل ذکر است که هر بازاریاب‌‌ می‌تواند فقط یک کد بازاریابی دریافت کند بنابراین لازم است تا نهایت دقت در حفظ و نگهداری از این کد به عمل آید) پس از دریافت کد قسمت های دیگر بخش بازاریابی برای بازاریابان فعال‌‌ می‌گردد. و بازاریابان محترم‌‌ می‌تواند فعالیت خود را شروع نمایند.
قابل ذکر است پورسانت بازاریابی صرفا برای درج نمایشگاه در قسمت های مختلف سایت پرداخت خواهد گردید. (تعرفه پورسانت‌ها در بخش تعرفه بازاریابی قابل مشاهده است)

نمایشگاه مجازی
این بخش ویژه معرفی کسب و کار و فعالیت های افراد حقیقی و حقوقی است و بازاریابان‌‌ می‌توانند ار اشخاص حقوقی و حقیقی دعوت نمایند تا کسب و کار و فعالیت خود را به صورت سراسری در کل کشور یا در شهر های مورد نظر معرفی و بازاریابی نمایند.
پاپیوندستگاه عکاسی 360 درجهارس استارطراحی وب سایت
آخرین مقالات و مطالب مفید
آخرین اخبار و دانستنی ها
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
ام بی نمایشگاه کسب و کار آنلاینmbay.irmbay.ir - ئذشغ.هق - صصص.ئذشغ.هق